poniedziałek, 4 lutego 2013

Dla przyszłego szefa kuchni...


Moja kuzynka skończyła dziś 18 lat ach piękny wiek :) Na urodziny poprosiła oprócz prezentów typowo sklepowych :p żebym zrobiła jej przepiśnik bo to przyszły szef kuchni będzie (uczy się w gastronomiku) i tak powstało takie coś 
Na szczęście się jej spodobał :)
Zosia poprosiła mnie, żeby zrobić cioci kartkę, więc dałam jej gazety, reklamy, ulotki itd i powiedziałam żeby wybrała obrazki, te które wskazała wycięłam i posmarowała i smarowała :p je klejem i przyklejała przyciskając jak jakaś damusia jednym paluszkiem i tak oto wyszła laurka dla cioci.
W środek przykleiła (tym razem z tatą) magicny kwiat, któly sie przestrzennie otfiela :) Uprzednio go oczywiście pomalowałyśmy, a że Zosi wcięło pędzelki to pomalowałyśmy mokrymi wacikami kosmetycznymi. Potrzeba matka wynalazku :) Ale efekt nawet ciekawy wyszedł.
  prosimy o wyrozumiałość Zosia nie ma jeszcze nawet 3 lat :)
Całość zapakowałam razem ze sklepowym prezentem o tak:
Pudło było dosyć spore!
Ok zmykam spać (może mi się uda usnąć) ostatnio mamy bardzo trudny okres w życiu przez co z mężem źle sypiamy, nie jadamy i w ogóle jest wrrr

6 komentarzy:

 1. świetny przepiśnik :)))

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny, fajny, Zosia nie daje się mamie, pozdrawiam i uściski dla zdolnej Zosi Dusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiśnik wykonany pięknie :) nie boisz się, że córcia przerośnie swoją Mistrzynię? :D bo ja tu widzę sporo chęci do pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Edytko walentynkowe pozdrowienia z mrożnych Mazur -Dusia

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam dla Was wyróżnienie The Versatile Blogger - jak widzę nie pierwsze- i zapewne nie ostatnie.. proszę przyjmijcie..
  :)
  ... sądzę, że w 100 % na nie zasłużyliście... ... :)
  Pozdrawiam serdecznie...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas i wszystkie miłe słowa :)